text-indent

На звернення № 627

Розрахунки за відпущену теплову енергію із споживачами здійснюються відповідно до тарифів, що затверджені Рішенням виконавчого комітету Васильківської міської ради № 536 від 20.12.2018 року «Про встановлення тарифів та структури тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення для населення, що надаються комунальним підприємством «Васильківтепломережа» м. Василькова Київської області». З текстом рішення можна ознайомитись за посиланням: http://kpvtm.com.ua/spozhivacham/dlya-naselennya/tarif?layout=edit&id=224

Механізм формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для суб'єктів природних монополій та суб'єктів господарювання на суміжних ринках, які провадять або мають намір провадити господарську діяльність з виробництва теплової енергії, її транспортування магістральними і місцевими (розподільними) тепловими мережами (далі - транспортування) та постачання, надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води визначений Порядком формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, що затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. № 869 (із змінами) «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

Тариф, відповідно до якого КП «Васильківтепломережа» здійснює нарахування за надані послуги з опалення мешканцям міста розрахований відповідно до вимог вказаного порядку. Так, для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – тариф становить 2120,70 грн/Гкал (з ПДВ). Для споживачів, будинки яких не оснащено комерційними приладами обліку теплової енергії, встановлено двоставковий тариф, відповідно до якого нарахування проводиться з розрахунку вартості за 1 кв.м. опалювальної площі: в опалювальний період – 48,88 грн/кв.м. (з ПДВ), в міжопалювальний період – 9,90 грн/кв.м. (з ПДВ).

Багатоповерховий житловий будинок № 10 по вул. Шевченко в місті Василькові не оснащено комерційним приладом обліку теплової енергії, тому нарахування за надані послуги з централізованого опалення мешканцям даного будинку проводяться за двоставковим тарифом з розрахунку вартості за 1 кв.м. опалювальної площі приміщень та з врахуванням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2015 р. № 1037 «Про запровадження перерахунку вартості послуги з централізованого опалення залежно від температури зовнішнього повітря».